BioTec, czyli skuteczny odstraszacz bobrów

W miejscach szczególnie narażonych na występowanie zwierząt, szkodzących naszemu gospodarstwu, należy stosować różnego rodzaju preparaty odstraszające tych nieproszonych gości.

Kiedy mieszkamy w miejscu nieopodal zbiorników wodnych, rodzi się kolejny problem, gdyż występujące w wielu obszarach Polski bobry, są niemałym problemem.

Dlatego też walka z tymi zwierzętami, musi odbywać się w miarę sprawnie i szybko, by uniknąć pogorszenia plonów w sezonie. Odstraszacz na dzikie zwierzęta BioTec jest Jak powszechnie wiadomo, zwierzęta te parają się obgryzaniem i w efekcie ścinaniem drzew, by budować z nich tamy lub własne schronienia. Bobry są zwierzętami ziemnowodnymi, przez co występują na terenach bogatych w środowisko wodne lub podmokłe. Są to największe gryzonie w europie, co powoduje naturalnie wiele problemów. Dlatego też, jeśli mamy problem z tymi gryzoniami, warto jest zainwestować w repelent na bobry, który idealnie poradzi sobie z problemem. Niepodważalnie świetnym preparatem jest właśnie BioTec, który łączy w sobie rozwiązania skuteczne i jednocześnie zdrowe dla środowiska, co z pewnością jest ważne dla wielu osób, obawiających się o naszą planetę.

Jak skutecznie odstraszyć bobry?

Bobry, z racji na dość spore rozmiary, nie są tak łatwe do wypędzenia, tym bardziej, że ich cykl dobowy jest tak skonstruowany, że trudno zaobserwować, jak podjadają drzewa.


Tym bardziej sam proces odstraszania może wydawać się trudny. Jednak przy pomocy repelenta BioTec, jest to naprawdę łatwe. Skład produktu jest przemyślany, dzięki czemu skutecznie odstrasza bobry, co jest pożądanym efektem. Sama aplikacja repelenta jest banalnie prosta i nie wymaga dodatkowych atrybutów, jak w przypadku odstraszaczy na dziki. Wystarczy spryskać drzewo, niezależnie czy jest już nadgryzione, czy jeszcze nie – na poziomie wygryzania przez bobry. Oczywiście z obu stron, by skuteczniej odstraszać bobry. Nie trzeba stosować żadnych dodatkowych środków, nie trzeba spryskiwać szmatki, ani żadnych innych rzeczy do aplikacji repelenta BioTec. Produkt stosować co 8-10 dni, dla uzyskania ciągłości efektu. Jak sami państwo widzą – jest to proste i naprawdę przystępne, dzięki czemu każdy może to zrobić, bez większych trudności.

 

Dlaczego BioTec odstrasza bobry? Gdzie go przechowywać?

Oczywiście nic nie działa bez przyczyny, dlatego warto jest znać właściwości repelenta, który zamierzamy zastosować i upewnić się, że skład rzeczywiście daje nam podstawę do tego, by uznać go za działający. Jest to skuteczny repelent na bobry z kilku powodów. Po pierwsze skład, który jest dość prostu, a jednocześnie świetnie działający w warunkach naturalnych, a wygląda on tak:
• woda (CAS 7732-18-5),
• 2-etanol (CAS 64-17-5),
• aromaty owocowe,
• ekstrakty przypraw

 

Te kilka składników wystarczy, by poradziły one sobie idealnie z odstraszaniem bobrów od potencjalnie zagrożonych drzew.

Bobry będą odpychane przez nieprzyjemny dla nich zapach, który klarownie da im do zrozumienia, że długie przebywanie przy nim, może być niebezpieczne, ponieważ BioTec bazuje na woni wilka. Po aplikacji preparatu odstraszającego bobry, możemy być spokojni o nasze drzewa. Jeśli będziemy używali go cyklicznie, odnawiając co 8-10 dni, jak wskazane jest na opakowaniu – na stałe pozbędziemy się tych największych w europie gryzoni, których działania mogą pozbawić okolice drzew.

Jeśli natomiast chodzi o zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu repelenta BioTec, to warto pamiętać, że jest to jednak roztwór chemiczny, na który trzeba uważać.

Najważniejszą zasadą jest oczywiście nie spożywanie jedzenia w trakcie rozpylania preparatu. Naturalnym porządkiem, nie wolno również palić papierosów, pić napoi, oczyszczać nosa lub przecierać oczu, gdyż może wówczas dostać się do naszego organizmu. Ponadto trzeba go przechowywać z dala od dzieci oraz składników spożywczych, jedzenia, picia oraz pasz dla zwierząt.

Najlepiej w miejscu bezpiecznym, gdzie nie będzie możliwości rozlania. Niemniej jednak preparat jest w 100% biodegradowalny, dzięki czemu nie musimy obawiać się o to, czy negatywnie wpływa na środowisko. Nie należy go jednak wrzucać do śmieci domowych, ani nie można wylewać go do kanalizacji. Należy go usunąć zgodnie z obowiązującymi przepisami. Repelent na bobry jest więc skuteczny i zdrowy dla środowiska.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy