BioTec, czyli skuteczny odstraszacz jeleni

Każdy, kto mieszka na wsi wie, jak uciążliwe potrafią być jelenie oraz sarny.

Są to jedne z najczęściej pojawiających się zwierząt szkodników, które potrafią utrudnić życie. Dlatego też powstały różnego rodzaju repelenty odstraszające jelenie.

Są one naprawdę skuteczne oraz łatwe w użyciu, dlatego coraz więcej ludzi decyduje się, na ich używanie do pozbycia się tego uciążliwego problemu. Oczywiście preparaty te potrzebują być używane w specjalny sposób, który ułatwi im działanie na szkodniki. Niemniej jednak, aplikacja specyfiku jest naprawdę prosta, przez co nie ma problemu z używaniem preparatu. Jego skuteczność jest naprawdę dobra, czego każdy klient doświadczy sam. BioTec, czyli renomowany na rynku płyn na jelenie jest więc na wyciągnięcie ręki, a wszystkie najważniejsze informacje znajdą państwo poniżej. Jak go stosować, jak on działa, co ile go nakładać, czy jest bezpieczny dla środowiska.

Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdą państwo poniżej.

Jak skutecznie odstraszyć jelenie?

Jelenie i sarny są szczególnie uciążliwe dla osób, które mają spory ogródek, gdyż zwierzęta te żywią się głównie pąkami kwiatów, oraz owocami, zazwyczaj tymi, które spadły już z drzewa.


Tak czy inaczej jelenie bywają bardzo uciążliwe, gdyż powodują szkody w uprawach, kiedy chcemy prowadzić ogródek, dlatego warto jest ich się wówczas pozbyć. Odstraszanie jeleni, przy użyciu preparatu BioTec jest prosty i przystępny w użyciu, jednak należy pamiętać o kilku niezbędnych informacji na temat, jak go rozprowadzać. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na rozmieszczenie preparatu po działce. Należy przygotować paliki ze szmatką, na wysokości około jednego metra. W odległości co 10 metrów, w ewentualnych miejscach dużej migracji zwierzyny, dystans zmniejszyć do 5 metrów. Następnie nasączyć szmatki preparatem i gotowe. Tak przygotowany odstraszacz powinno się na nowo spryskać co 8-10 dni. Tak użyty repelent, będzie idealnie odstraszał zwierzynę. Ochrona sadu po aplikacji preparatu będzie na wysokim poziomie.

 

Dlaczego BioTec tak skutecznie odstrasza jelenie?

Dla pewności, że nasz preparat rzeczywiście działa, można zaznajomić się ze składem, gdyż repelent jest stworzony z jak najmniejszej ilości składników, by był możliwie najprzystępniejszy dla środowiska, gdyż mamy to na uwadze. Niemniej jednak jest bardzo skuteczny i z pewnością działa na dzikie zwierzęta.

Skład wygląda następująco:
• woda (CAS 7732-18-5),
• 2-etanol (CAS 64-17-5),
• aromaty owocowe,
• ekstrakty przypraw

Tak jak wcześniej zostało wspomniane, jest on naprawdę krótki, jednak jego skuteczność jest podyktowana jakością i działaniem tych składników na jelenie.

Zapach jest na tyle wyczuwalny, że dzikie zwierzęta uznają go za niebezpieczny, ponieważ bazuje na zapachu wilka, czyli naturalnego wroga tych gatunków, przez co przestają one chodzić w tamto miejsce. Jest on również bezpieczny i nie zabija zwierząt. Ponadto BioTec został wyprodukowany z myślą o tym, by był przyjazny dla środowiska, dlatego jest on w stu procentach biodegradowalny. Ochrona sadu po użyciu preparatu jest więc niemalże pewna. Oczywiście wszystko zależeć będzie od tego, czy dobrze rozprowadziliśmy specyfik oraz, czy znajduje się on w newralgicznych punktach działki.

BioTec jest preparatem, który skutecznie chroni przed szkodami w uprawie spowodowanymi przez dziki.

Jest to mimo wszystko środek chemiczny, dlatego też należy unikać bezpośredniego kontaktu. Podczas rozprowadzania nie należy pić napojów, spożywać posiłków, palić papierosów, pocierać oczu lub też oczyszczać nosa. Te czynności mogą łatwo wprowadzić repelent do organizmu, co może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Ponadto jego przechowywanie też powinno być odpowiednie z zasadami bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy trzymać go w miejscu niedostępnym dla dzieci, gdyż wiadomo jak może się to skończyć. Nie wolno również trzymać preparatu przy jedzeniu, paszy lub napojach. Zakazane jest również wyrzucanie go do śmieci domowych oraz wylewanie go do kanalizacji. Trzeba go natomiast zutylizować zgodnie z zasadami postępowania z chemicznymi preparatami. Repelent BioTec jest dobrym jakościowo, skutecznym i łatwym w użyciu specyfikiem, który zapewni ochronę działki, gdyż działa jako odstraszacz na dzikie zwierzęta.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy