BioTec, czyli skuteczny preparat odstraszający kuny

Szkody wyrządzone przez zwierzęta leśne szacowane są na nawet kilka milionów złotych rocznie.

Preparat odstraszający dzikie zwierzęta powinien być nie tylko bardzo skuteczny, ale także bezpieczny dla środowiska naturalnego. Cóż z tego, że odstraszymy zwierzynę, jeżeli skazimy przy okazji przyrodę?

Dlatego też tak ważny i istotny jest wybór odpowiedniego preparatu odstraszającego zwierzęta. Kuny to zwierzęta, które sieją duże spustoszenie zarówno w uprawach, jak i w gospodarstwie domowym.

Najlepszą ochroną przed tymi gryzoniami jest BioTec.

Jak skutecznie odstraszyć kuny?

Kuny to gryzonie, które dają się we znaki zarówno rolnikom, jak i wszystkim, którzy mają dom w pobliżu terenów zalesionych.

Warto podkreślić, że zwierzęta te są bardzo szybkie, dzięki czemu unikają kontaktu z człowiekiem na ile to możliwe, powodując szkody w osadnictwie, rolnictwie i gospodarstwie domowym. Kuny bardzo często przegryzają kable instalacji elektrycznej powodując pożary, dewastują uprawy rolne, powodują szkody w sadach, a także przegryzają kable i przewody w samochodach. BioTec jest niezwykle skutecznym preparatem, który jest całkowicie biodegradowalny. Dzięki temu miejsce, w którym użyjemy preparatu nie jest w żaden sposób skażone. Stosowanie repelentu BioTec na kuny jest proste i efektywne. Wystarczy spryskać prawdopodobne legowisko kun lub miejsce, w którym mogą wchodzić do domu, czy pod dach. W przypadku ochrony samochodów, preparat rozpyla się w garażu. Działanie preparatu BioTec widoczne jest już po 8 godzinach, zaś częstotliwość jego stosowania to odstępy 8-10 dni.

 

Dlaczego BioTec tak skutecznie odstrasza kuny?

Zdecydowana większość odstraszaczy do zwierząt opiera swoją formułę o odór ludzkiego potu. Jest to dość skuteczna metoda, jednakże zapach takiego repelantu jest wyjątkowo przykry dla ludzi. Jeśli przez przypadek choć kropla takiego preparatu upadnie na dywan lub podłogę, to pomieszczenie jest aromatycznie skażone nawet na kilkanaście dni.

BioTec jest innowacyjnym preparatem, który oparty jest o woń wilka. Dzięki temu skutecznie odstrasza zwierzęta takie jak lisy, kuny, jelenie, sarny, borsuki czy dziki.

Warto podkreślić także, że repelent BioTec posiada bardzo ciekawą cechę – preparat inaczej pachnie w trakcie dnia i nocy, inaczej podczas różnej wilgotności, a także pory roku.

Dzięki temu kuny nie są w stanie przyzwyczaić się do tego zapachu, ponieważ zawsze będą odczuwały instynktowny niepokój przed swoim naturalnym wrogiem, czyli wilkiem.

Jeśli chodzi o skład, to BioTec jest całkowicie biodegradowalny, gdyż składa się z wody, 2-etanolu, aromatów owocowych i ekstraktów przypraw

Warto podkreślić także, iż BioTec eliminuje szkody nawet do 80% co jest doskonałym wynikiem. Produkt posiada także atest PZH, czyli Państwowego Zakładu Higieny. Jego migdałowo-słodka woń skutecznie odstrasza kuny, zaś dla ludzi jest neutralny. Warto zaznaczyć także, iż obecnie dystrybuowana jest III generacja preparatu, gdyż jest on cały czas rozwijany.

 

 

Jeżeli poszukujesz skutecznego repelantu na kuny, to BioTec jest najlepszym możliwym wyborem. Wysoka wydajność, duża skuteczność, oraz biodegradowalność to zdecydowanie najważniejsze zalety tego niemieckiego preparatu.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy