BioTec, czyli skuteczny odstraszacz zajęcy

Jeśli mamy działkę lub mieszkamy w okolicy pól lub lasów , to prawdopodobnie nie są wówczas obce odwiedziny przez przeróżne zwierzęta.

Oczywiście wizyty te nie są wizytami zaplanowanymi, a już na pewno nie są przyjemne i korzystne dla naszego podwórka.

Często nawet ogrodzenie nie jest w stanie zatrzymać tych niechcianych gości, co tylko potęguje irytacje. Na szczęście jest na to sposób, który nie jest wcale drogi, natomiast jego skuteczność, jest na bardzo wysokim poziomie. BioTec to preparat, który sprawdzi się w każdym domu, dlatego jeśli szukasz skutecznej ochrony przed zającami, to taki repelent będzie idealny. Oczywiście jego stosowanie jest opisane poniżej, więc nie musisz szukać, lecz jest to naprawdę proste, dlatego każdy bez problemu powinien sobie z tym poradzić. Preparat ten cechuje się wysoką skutecznością w odstraszaniu zajęcy, dzięki czemu możemy być spokojni o nasze uprawy, które do tej pory były obskubywane przez króliki.

BioTec jest po prostu preparatem, który dobrze działa.

Jak skutecznie odstraszyć zające?

Powszechnie wiadomo, że zające potrafią naprawdę utrudnić życie zarówno osobom chcącym zebrać plony, jak i ogrodnikom, którzy chcą mieć ładny ogród przy swoim domu.


Dlatego też warto jest sięgnąć po preparat BioTec, który świetnie nadaje się do tego, by skutecznie odstraszyć króliki. Oczywiście każdy specyfik stosuje się inaczej, dlatego warto pamiętać, że ten konkretny używa się bezpośrednio na glebę bądź ogrodzenie. Alternatywą dla takiego stosowania jest szmatka umieszczona nisko nad glebą, na przykład na wysokości traw. Będzie to działać równie dobrze, jak klasyczne używanie preparatu, jednak zaleca się używanie go na glebie luz ogrodzeniu. BioTec działa do 8 a maksymalnie 10 dni, dlatego należy ponownie rozprowadzać preparat po takim czasie. Oczywiście jeśli padał deszcz, to preparat należy ponownie rozprowadzić, gdyż prawdopodobnie został zmyty przez deszcze. Takie zastosowanie preparatu, będzie skutecznie odstraszać króliki, dzięki czemu będziemy mieli problem z głowy.

 

Dlaczego BioTec tak skutecznie odstrasza zające?

Rzadko bywa, że interesuje nas, jak coś działa i dlaczego działa. Jeśli jednak jesteś zainteresowany, co wpływa na to, że preparat odstraszający BioTec tak skutecznie radzi sobie ze zwierzętami, to znajdziesz tutaj niezbędne informacje. Po pierwsze warto zajrzeć w skład, który nie jest skomplikowany, jak mogłoby się wydawać.

Skład:
• woda (CAS 7732-18-5),
• 2-etanol (CAS 64-17-5),
• aromaty owocowe,
• ekstrakty przypraw

Zaledwie te kilka składników wystarczy, by skutecznie odstraszyć zające. Alkohol oraz mieszanka przypraw i aromatów owocowych, który imituje woń wilka świetnie radzą sobie z zającami, gdyż te po prostu boją się zapachu tego drapieżnika, dzięki czemu instynktownie rezygnują z udania się w tamto miejsce. Zwierzęta nie podejdą więc dopóty, dopóki preparat będzie rozsiany na tym terenie.

Warto również pamiętać, że jest to preparat ekologiczny, jednak trzeba obchodzić się z nim ostrożnie.

Podczas jego aplikacji, nie wolno jeść, pić, palić papierosów, oczyszczać nosa, ani dotykać oczu. Schować przed dziećmi i najlepiej dać w takim miejscu, by nikomu nie przyszło do głowy wzięcie go ot tak. Ponadto musi być daleko od żywności, pasz ani napojów, gdyż może to doprowadzić do niechcianych wypadków. Wiemy również, jak ważne jest obecnie dbanie o środowisko naszej planety, dlatego możemy z ulgą powiedzieć, że preparat BioTec jest w 100% biodegradowalny, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska. Należy go jednak utylizować zgodnie z zamieszczonymi na opakowaniu informacjami. Nie wolno go natomiast wyrzucać do zwykłych śmieci domowych, ani wylewać do zlewu. Jest to zbiór najważniejszych informacji na temat preparatu odstraszającego zające. Jest on skuteczny, a z racji że jest biodegradowalny i przyjazny środowisku, można być spokojnym, gdyż nie wywołuje zanieczyszczeń środowiska. Ponadto nie zabija zwierząt, a jedynie je odstrasza, co również jest dla niektórych bardzo ważne. Repelent jest najwyższej jakości, dzięki czemu każdy klient będzie zadowolony z jego działania.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy