BioTec, czyli skuteczny odstraszacz lisów

Lisy to szkodniki, które zdecydowanie są jednymi z najbardziej nielubianych, szczególnie przez hodowców drobiu, którym lisy potrafią kraść jajka, bądź zagryzać kury, które są bardzo cenne.

Dlatego też można łatwo pozbyć się lisów, używając w tym celu różnego rodzaju preparatów, stworzonych właśnie z myślą o pozbyciu się tych szkodników.

Jednym z najlepszych repelentów do tego celu, jest BioTec, który powstał właśnie z myślą o tym, bu skutecznie odstraszać lisy i inne szkodniki. Jest to prosty w użyciu preparat, dzięki czemu każdy będzie w stanie użyć go w łatwy przystępny sposób. Repelent działa nie tylko na lisy, ale również na inne, nieproszone zwierzęta. Przyjazny dla środowiska, do jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, a częstotliwość aplikacji nie jest na tyle duża, by kosztowność preparatu była zbyt duża. Jest on w przystępnej cenie, a działa naprawdę dobrze.

Wszystkie niezbędne informacje na temat repelentu, znajdą państwo poniżej. Jak działa, jak stosować, gdzie przechowywać.

Jak skutecznie odstraszyć lisy?

Lisy same w sobie są bardzo uciążliwe, gdyż jeśli nie mają nawet wścieklizny, to dalej są zdolne do jedzenia drobiu, wykradania jajek, bądź też zagryzania małych zwierząt, takich jak np. króliki. Lisów można pozbyć się w bardzo prosty sposób, nie wymagający ich zabijania.


Wystarczy użyć bardzo dobrego, niemieckiego specyfiku BioTec, który od wielu lat dowodzi swojej skuteczności w odstraszaniu różnych szkodników. By repelent był skuteczny, trzeba stosować go w specjalny sposób. Wystarczy powbijać kijki, na których będą znajdować się szmaty bądź gąbki. Ważne, by były na wysokości około 40cm ważne, by kijki były powbijane w odległości kilku metrów od siebie (zaleca się 5 metrów). Tak przygotowany atrybut należy spryskać repelentem. Można również stosować go na krzewy czy krzaki, a w sytuacji, kiedy lis podbiera kury, warto jest obłożyć kurnik szmatkami, spryskanymi specyfikiem. To skutecznie odstraszy szkodniki. Odnawiać proces co 8 – 10 dni, lub po deszczu, który zmyje preparat na lisy.

 

Dlaczego BioTec odstrasza lisy? Gdzie go przechowywać?

Dzisiejsze czasy cechuje ciekawość i dowody na to, że coś rzeczywiście działa. Nie wystarczy dobra, chwytliwa i przekonująca reklama, trzeba pamiętać, że to skuteczność jest odpowiednikiem jakości produktu. Dlatego też warto wiedzieć, dlaczego repelent BioTec, tak dobrze radzi sobie z odstraszaniem lisów.

W jego skład wchodzi:
• woda (CAS 7732-18-5),
• 2-etanol (CAS 64-17-5),
• aromaty owocowe,
• ekstrakty przypraw

Takie połączenie tych kilku różnych od siebie składników, doprowadza do bardzo skutecznego odstraszania lisów. Dzieje się tak, gdyż szkodniki te czują zapach repelentu, który daje im do zrozumienia, że w tamtej okolicy nie mają czego szukać, że jest to po prostu dla nich niebezpieczne, gdyż repelent BioTec oparty jest o zapach wilka. Dlatego też mając na uwadze zagrożenie, lisy płoszą się i nie wchodzą na ten obszar. Dobrze rozprowadzony preparat, skutecznie odstrasza lisy, dzięki czemu nie musimy obawiać się już tych szkodników.

Przechowywanie specyfiku jest bardzo ważne, gdyż należy pamiętać, że jest to wciąć substancja, z którą nie chcemy mieć bezpośredniego kontaktu.

Dlatego też warto pamiętać, że przechowywanie jej z jedzeniem, paszą bądź też napojami – jest kategorycznie niewskazane. Preparat na lisy należy przechowywać wyłącznie w miejscu, gdzie jest bezpieczny, z dala od żywności oraz od rąk dzieci, które niepostrzeżenie mogłyby otworzyć specyfik. Podczas samej aplikacji natomiast, należy zachować szczególną ostrożność, nie wolno wówczas pić, spożywać jedzenia, palić papierosa, oczyszczać nosa oraz oczywiście dotykać oczu i ogólnie twarzy. Warto też pamiętać, że sam specyfik jest biodegradowalny w 100% dlatego też jest przyjazny dla środowiska i nie zaszkodzi przyrodzie. Mimo wszystko utylizacja repelenta BioTec, powinna być wykonywana zgodnie z rozporządzeniem, gdyż nie wolno go wyrzucać ani do śmieci, ani wylewać do zlewu. Tak czy inaczej jest to bardzo skuteczny preparat na lisy, który zadowoli niejednego klienta.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy