BioTec, czyli skuteczny odstraszacz używany o ochrony dróg i autostrad

Zwierzęta leśne potrafią być uciążliwe zarówno dla sadowników, rolników jak i ogrodników.

Jednak zapomina się, że dzikie zwierzęta są bardzo poważnym problemem dla kierowców, gdyż to oni są narażeni na natknięcie się na zwierzęta podczas trasy.

Konsekwencje mogą być naprawdę nieprzyjemne i często dochodzi do szkody całkowitej samochodu. Oczywiście w tych lepszych przypadkach. W gorszych może dojść nawet do obrażeń kierowcy i pasażerów. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest odstraszanie zwierzyny leśnej za pomocą specjalnych środków chemicznych. Pozwoli to na utrzymanie bezpieczeństwa na drogach i autostradach. BioTec to repelent, który jest łatwy w użyciu oraz bezpieczny dla środowiska, przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, które jest zarówno dobre dla środowiska i samych zwierząt, jak i dla klientów, gdyż aplikacja specyfiku jest przystępna i prosta. Wszystkie niezbędne informacje na temat odstraszacza znajdą państwo poniżej.

Jak działa BioTec?

Oczywiście nie można zapominać, że problem ze zwierzętami na drogach dotyka co 3 kierowce. Wypadków na szczęście jest nieco mniej, jednak tak spora ilość osób mających styczność ze zwierzętami na drogach, pokazuje skale niebezpieczeństwa. Stąd też odstraszanie zwierzyny leśnej, jest bardzo ważne. BioTec to preparat, który świetnie sobie z tym radzi, a jego aplikacja jest łatwa i przystępna. Oczywiście w zależności od zwierząt, rozpylanie preparatu będzie wyglądało inaczej. Dajmy na to dzik. Jeśli chcemy ustrzec przed tym, by wychodził na drogę, warto zaaplikować preparat na patyk ze szmatką lub czymkolwiek, co nasiąknie preparatem, na wysokości około 40cm lub bezpośrednio na glebie jednak będzie to mniej skuteczne. Natomiast jeśli chcemy pozbyć się innych zwierząt, należy rozprowadzić repelent na wysokości ich pyska. Paliki wbijać do 10 metrów, natomiast w większych skupiskach zwierząt, gdzie mają swoje trasy – zmniejszyć dystans do 5 metrów. Spryskiwać co 8-10 dni, by uzyskać ciągłość odstraszania zwierząt.

 

Jak skutecznie odstraszyć dzikie zwierzęta z okolic dróg i autostrad?

By ochrona dróg i autostrad była jak najlepsze, wystarczy zastosować BioTec, gdyż jego głównym zadanie, z którym radzi sobie znakomicie, jest odstraszanie zwierzyny leśnej. Oczywiście skuteczność nie bierze się znikąd, gdyż preparat jest stworzony z niewielkiej ilości składników, które idealnie sprawują się w odstraszaniu zwierząt. Wystarczą one jednak do tego, by skutecznie trzymać na dystans dzikie zwierzęta.

Skład prezentuje się następująco:
• woda (CAS 7732-18-5),
• 2-etanol (CAS 64-17-5),
• aromaty owocowe,
• ekstrakty przypraw

Natomiast zasada działania nie jest niczym trudnym do zrozumienia, gdyż zwierzęta instynktownie trzymają się z dala od miejsca, które wyczuwają za niebezpieczne. Takim sposobem tak niewiele składników wystarczy, by skutecznie odstraszyć zwierzęta. Repelent nadaje się nie tylko do sadów czy na pola, lecz także w okolice drogi, gdzie będzie jego skuteczność będzie równie dobra.

BioTec powstał z myślą o naturalnym i bezpiecznym pozbyciu się zwierząt z danej okolicy, dlatego jego działanie można zauważyć już po 8 godzinach od aplikacji.

Preparat jest całkowicie bezpieczny i w 100% biodegradowalny, dzięki czemu nie jest w żadnym stopniu szkodliwy dla środowiska.

Jest to bardzo ważny aspekt, jednak mimo tego warto pamiętać, że jest to silna substancja chemiczna, z którą nie chcemy mieć bezpośredniego kontaktu. Dlatego też w trakcie używania repelentu, należy pamiętać o standardach bezpieczeństwa. Podczas aplikacji nie należy spożywać posiłków, pić napojów, palić papierosów i co ważne – nie wolno przecierać oczu ani czyścić nosa, aż do czasu dokładnego umycia rąk, po stosowaniu preparatu. Przechowywanie powinno działać na tej samej zasadzie, czyli przede wszystkim z dala od jedzenia oraz picia (w tym pasz dla zwierząt). Najważniejsze jest natomiast, by repelent był daleko od zasięgu dzieci, które mogą wpaść na wiele niemądrych pomysłów. Preparat świetnie radzi sobie z odstraszaniem zwierząt, jednak należy korzystać z niego bezpiecznie i rozsądnie, by nie doszło do niechcianych wypadków.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy