BioTec, czyli skuteczny odstraszacz używany w parkach i innych terenach zielonych

Parki i tereny zielone są dziś coraz bardziej narażone na działanie wszelakich szkodników.

Sarny, daniele, kuny czy nawet dziki podchodzą coraz bliżej terenów miejskich, dlatego też szkody przez nich wyrządzone zaczynają być bardzo dotkliwe.

Dlatego też rosnącym powodzeniem cieszą się wszelakie relepenty zwane także powszechnie odstraszaczami do zwierząt. BioTec jest preparatem, który wyróżnia się skutecznością działania oraz wyjątkowym składem, dlatego najczęściej wybierany jest do ochrony parków i terenów zielonych

Jak odstraszać szkodniki w parkach i terenach zielonych?

Parki i tereny zielone są dziś wyjątkowe, z uwagi na pogarszającą się jakość środowiska naturalnego. Można powiedzieć, że są one swoistą oazą przyrody, dzięki czemu takie tereny bardzo często wybierane są jako miejsce spacerów, czy zabawy z dziećmi. Warto jednak podkreślić, że takie tereny bardzo często bywają miejscem, w którym swoją szkodliwą działalność przejawiają takie zwierzęta jak sarny, czy dziki. Szkody najczęściej tworzone są poprzez wyjadanie pięknych roślin i kwiatów, zaś w przypadku dzików poprzez rycie ziemi. Jest to szczególnie problematyczne w przypadku terenów podmiejskich, które narażone są na częste odwiedziny takich zwierząt. Szkody spowodowane przez dzikie zwierzęta w parkach i terenach zielonych wyceniane są na wielomilionowe kwoty. Dlatego też tak potrzebne są dziś skuteczne i bezpieczne repelenty, czyli odstraszacze do zwierząt. BioTec wyróżnia się doskonałą skutecznością dlatego coraz częściej stosowany jest na terenach zielonych i w parkach.

Preparat może być rozprowadzany bezpośrednio na glebę lub na tkaniny, gąbki, czy dyspensery umiejscowione na palikach. Sposób stosowania preparatu powinien być uzależniony od tego, jaką zwierzynę ma on odpędzać. W przypadku dzików odpowiednie są obydwie opcje, jednakże w odstraszaniu saren i danieli sprawdzi się już tylko metoda użycia preparatu na palikach.

Dlaczego BioTec odstrasza zwierzęta tak skutecznie?

Sekretem niemieckiego preparatu BioTec jest jego unikalny skład. Repelenty w zdecydowanej większości produkowane są na bazie woni potu ludzkiego. Jest to dość skuteczna metoda, jednakże BioTec zdecydowanie pozostawia konkurencję daleko w tyle, ponieważ jego skład opary jest o woń wilka, czyli naturalnego wroga wszelakich szkodników zagrażających zarówno zieleni miejskiej, jak i uprawom rolniczym. Warto także podkreślić, iż zapach repelentu BioTec różni się w zależności od pory dnia i nocy. Co więcej, na zapach ma wpływa także stopień wilgotności lub konkretna pora roku. Dzięki temu szkodniki nie są w stanie przyzwyczaić się do zapachu, jednakże zawsze będzie on budził w nich instynktowny strach.

Sekretem skuteczności preparatu BioTec jest jego unikalny skład. To właśnie dzięki temu preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt oraz w 100% biodegradowalny. Preparat posiada atest PZH, dzięki czemu może być stosowany wszędzie tam, gdzie wymagana jest skuteczność w odstraszaniu zwierząt oraz najwyższe bezpieczeństwo używanego preparatu.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy