BioTec, czyli skuteczny odstraszacz używany na cmentarzach.

Odstraszanie zwierząt z terenów nekropolii jest niezwykle istotne.

Zwierzęta, takie jak dziki, kuny czy lisy bardzo często zagrażają cmentarzom ze względu na szkody, które są w stanie generować.

Uszkodzenia nagrobków kwiatów, krzewów czy zniczy to dość powszechne szkody spowodowane przez zwierzęta – w ekstremalnych przypadkach zdarzają się nawet rozkopania grobów, dlatego skuteczna ochrona cmentarzy przed szkodnikami jest niezwykle ważna. Ogrodzenie nekropolii w żadnym wypadku nie jest wystarczającym środkiem zapobiegawczym, ponieważ dzikie zwierzęta często znajdują sposób na dostanie się do nawet zagrodzonego cmentarza. Jedynym skutecznym środkiem ochronnym przeciwko dzikim zwierzętom jest repelent BioTec.

 

Jak skutecznie odstraszać zwierzęta z terenów cmentarzy?

Wiele zwierząt takich jak kuny, sarny, dziki, jelenie czy daniele przychodzą na cmentarze w poszukiwaniu pożywienia. Świeże kwiaty to dla nich przysmak, zaś małe gryzonie takie jak kuny uwielbiają wyjadać wosk ze zniczy. Zdarzają się także przypadki uszkodzeń nagrobków przez dziki, dlatego skuteczna ochrona nekropolii przed dzikimi zwierzętami jest niezwykle ważna.

Warto podkreślić, że standardowe środki ochrony, takie jak ogrodzenie nie zawsze dobrze działają, ponieważ dzikie zwierzęta potrafią uszkodzić siatkę ogrodzenia lub innymi sposobami dostać się na teren nekropolii. Dlatego też repelent BioTec jest w ostatnim czasie bardzo popularnym sposobem na skuteczne odstraszenie zwierząt mogących wyrządzać szkody na cmentarzach.

Aplikacja repelentu możliwa jest na dwa sposoby: pierwszym z nich jest stosowanie preparatu bezpośrednio na glebę, zaś drugi z nich polega na nasączeniu szmatki, gąbki lub dyspensera preparatem i umiejscowienie go na palikach, która powinno się stawiać co około 5 metrów. Proces należy powtórzyć po około 8 dniach lub po bardzo intensywnych opadach deszczu.

Preparat jest bardzo wydajny i skuteczny, ponieważ pozwala zmniejszyć szkody nawet o 80%. Warto podkreślić, że BioTec działa już w 8 godzin po zastosowaniu.

Dlaczego Biotec odstrasza dzikie zwierzęta z terenów cmentarzy?

Zdecydowana większość repelentów dostępnych na rynku oparta jest o zapach potu ludzkiego.

Takie preparaty mają dwie zasadnicze wady. Po pierwsze, w przypadku nieplanowanego wylania na dywan lub wykładzinę całkowicie eliminują pomieszczenia na następnych kilkanaście dni z powodu bardzo intensywnego odoru. Po drugie, zapach potu ludzkiego coraz mniej skutecznie odstrasza zwierzęta, ponieważ człowiek i jego zapach jest coraz bardziej znany nawet dzikim zwierzętom. Dlatego też innowacyjny preparat BioTec zwoją podstawę oparł o zapach wilka, który jest naturalnym wrogiem wielu gatunków zwierząt. Co więcej, rewolucyjność repelentu BioTec polega na tym, iż preparat zmienia swój zapach w zależności od pory dnia i nocy, stopnia wilgotności, czy nawet pory roku. Dzięki temu wlicza woń preparatu ciągle się zmienia, dzięki czemu zwierzęta nie są w stanie przyzwyczaić się do zapachu preparatu BioTec.

Skuteczność preparatu idzie w parze z jego ekologicznością, ponieważ BioTec jest w 100% biodegradowalny. Jego naturalny skład w postaci wody, 2-etanolu, ekstraktów przypraw i aromatów owocowych sprawia, że jest on w pełni bezpieczny zarówno dla środowiska naturalnego, jak i ludzi. Bezpieczeństwo preparatu BioTec potwierdzone jest atestem PZH. Warto podkreślić, że preparat jest stale rozwijany, dlatego obecnie w sprzedaży dostępna jest III generacja tego rewolucyjnego repelentu.

Biotec

odstraszacz
dzikich zwierząt

imituje zapach
wilka i niedźwiedzia

dlaczego warto

  • 01. Wysoka skuteczność
  • 02. Ogranicza szkody o 80%
  • 03. Bardzo wydajny
  • 04. Ekologiczny
  • 05. Biodegradowalny
  • 06. Z atestem PZH
  • 07. Działa już po 8h
  • 08. Nietoksyczny
  • 09. III generacja
  • 10. Bez wpływu na uprawy

Zainteresowany? Zostaw numer. Oddzwonimy